Spustili jsme pro vás nový internetový obchod se spoustou nových produktu a nových možností při nakupování, objevte kouzlo množstevních slev.

Lavazza BLUE Caffee Crema Lungo 100Ks

Kód: 477
Neohodnoceno
Značka: Lavazza
650 Kč / ks 580,36 Kč bez DPH 6,50 Kč / 1 ks
Skladem

Lavazza BLUE Caffe Lungo je 100%  Arabica se  sladkou, výraznou vůní, vyrobená z kvalitní brazílské a indické kávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Lavazza BLUE Caffe Crema Lungo 100Ks

Lavazza BLUE Caffe Crema Lungo 100Ks je 100%  Arabica se  sladkou, výraznou vůní, vyrobená z kvalitní brazílské a indické kávy. Dříve nesla název Caffè Crema Dolce, nyní Caffè Crema Lungo, kapsle je určená i pro přípravu většího šálku kávy (90 ml).

Parametry kávy Lavazza BLUE Crema Lungo:

Kapsle: Lavazza BLUE
Druh:  Arabica 100%
Počet kusů v balení: 100 ks.

Upozornění: Tyto kapsle jsou kompatibilní pouze s kávovary se systémem Lavazza BLUE, nejdou tedy použít v kapslových kávovarech jako jsou např. Dolce Gusto, Nespresso, Tassimo apod.

Historie značky Lavazza

V roce 1895 otevřel mladý podnikatel jménem Luigi Lavazza malý obchod se smíšeným zbožím a potravinami v italském Turíně.

Počátky pražení

Teprve až později začal Luigi ve svém obchodě pražit kávu a od té doby společnost Lavazza pokračuje v tvorbě unikátních inovací a tradic. O více než 120let později je značka Lavazza stále synonymem kvality a prestiže a stala se symbolem italské dokonalosti.
Během těchto let Lavazza udělal revoluci v balících materiálech. Kávu začal prodávat v tzv. Pergamenu: balení skládající se ze dvou vrstev papíru, které si zachovává svěží chuť a aroma kávy. To domáctnostem umožnilo koupit větší množství kávové směsi a skladovat je několik dní doma.

Inovace

Byl to první krok k vakuovému balení Lavazza, které Lavazza uvedla na trh v roce 1950.
V roce 1982 otevřela Lavazza své první sídlo mimo Itálii ve v Paříži a roce 1990 v Londýně založena Lavazza Coffees Ltd s cílem popularizovat italskou kávu ve Velké Británii
V 80. letech pak Lavazza expandovala na mezinárodní trh. V roce 1997 získala ISO 9001 Certifikaci kvality.

Doplňkové parametry

Kategorie: LAVAZZA BLUE
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: