Spustili jsme pro vás nový internetový obchod se spoustou nových produktu a nových možností při nakupování, objevte kouzlo množstevních slev.

CAPRIMO

NOVÁ ŘADA CAPRIMO® MÁ O 30% MÉNĚ CUKRU. JE TO REVOLUCE V POŽITKU BEZ VINY

Dvě nová ochucená instantní cappuccina od společnosti Caprimo® jsou připravena potěšit zákazníky, kteří touží po lahodných a zdravějších možnostech horkých nápojů. Caprimo® Cappuccino Vanille a Caprimo® Cappuccino Noisette nyní přicházejí s o 30% méně cukrů ! Tyto zbrusu nové nápoje do automatů, které se mohou pochlubit vynikajícími příchutěmi, vzrušujícími přísadami a hedvábně jemným pocitem v ústech, jsou oslavou krémové a bohaté chuti.

Výzkum ukázal, že 52% lidí uvádí příjem cukru jako svůj hlavní dietní problém. * Proč? Protože se objevilo stále více informací, které ukazují, že konzumace příliš velkého množství cukru způsobuje zdravotní problémy. A 3 z 5 lidí dává přednost tomu, aby cukr vynechali, místo aby jej nahradili alternativními sladidly. ** Kromě těchto obav se v celé Evropě a na celém světě zavádějí daně z cukru, díky nimž jsou sladké nápoje dražší než u nápojů s snížený cukr . Spotřebitelé hledají přírodní a vysoce kvalitní nápojové automaty s méně cukry . A to je přesně důvod, proč společnost Caprimo® vyvinula řadu ochucených instantní cappuccina Less Sugars .