Spustili jsme pro vás nový internetový obchod se spoustou nových produktu a nových možností při nakupování, objevte kouzlo množstevních slev.

VANHOUTEN

Pro zpřístupnění bohaté chuti kakaa každému patentu, který požadovali pro vertikální kakaový lis: rodina Van Houten vyvolala nic menšího než revoluci - jedinou svého druhu, opravdovou svého druhu. Jejich inovativní proces Dutching vytvořil krásnou, plnou, čokoládovou chuť kakaa, kterou si dodnes užíváme. Dodnes je Van Houten tím nejlepším, co jde nejdále.

V roce 2018 udělal Van Houten vzrušující skok do budoucnosti: veškeré kakao v čokoládových nápojích Van Houten získalo oficiální certifikaci UTZ! Tato záruka zajišťuje, že veškeré kakao používané v prášcích Van Houten se dnes získává udržitelným způsobem z farmy do obchodu. Jejich obsluhou podporujete komunity pěstující kakao, které se denně starají o jejich úrodu.

  • Složky pěstované farmáři vyškolenými pro lepší postupy

  • Vyrobeno s respektem k lidem a planetě

  • 100% udržitelně pěstované kakao 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení