Spustili jsme pro vás nový internetový obchod se spoustou nových produktu a nových možností při nakupování, objevte kouzlo množstevních slev.

Traveler Zita infuzér

Kód: 401
Neohodnoceno
750 Kč –36 %
Finum Traveler Zita 300 ml
750 Kč –36 % 480 Kč / ks 396,69 Kč bez DPH
Na objednání

Traveler Zita by Finum je  infuzér na listový čaj a všechny druhy bylin. Má jedinečný systém vaření Tea kontrol

Detailní informace

Detailní popis produktu

Traveler Zita by Finum je infuzér na listový čaj a všechny druhy bylin. Má jedinečný systém vaření Tea Control, díky kterému se rozhodujeme, jak dlouho se má čaj vařit v nádobě, stačí otočit víkem a je připraven, nemusíme vyhazovat odpad, protože je odděluje speciální stěna od čerstvě připraveného nálevu.

Funkční čepice má jedinečný tvar, díky kterému můžeme připravený nápoj vypít bez obav z nalití do hrnku nebo šálku. Uzávěr má systém Corkmec skládající se ze silikonové zátky, kterou lze použít k uzavření spařovací jednotky, aby vám při řízení nebo cestování neunikla kapka infuze.

Traveler Zita má dvojité průhledné stěny, díky nimž v nich infuze vypadá velmi efektivně.

Traveller Zita se také velmi snadno čistí, protože se skládá pouze ze tří odnímatelných částí, které lze úspěšně umýt v myčce.

Spařovač Finum bude ideální pro jakýkoli prázdninový výlet, relaxaci u bazénu nebo na zahradě, stejně jako během cesty do práce a na univerzitu. Skvělá alternativa k termálnímu hrnečku. Traveler Zita se věnuje lidem, kteří tráví čas aktivně.

Kapacita: 300 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: