Spustili jsme pro vás nový internetový obchod se spoustou nových produktu a nových možností při nakupování, objevte kouzlo množstevních slev.

Nápojový automat Luce zero.premium ES (V+V, E7 R3 2T) + Náplně zdarma

Kód: 2017
Neohodnoceno
Značka: Rheavendors
224 781,70 Kč / ks 185 770 Kč bez DPH 224 781,70 Kč / 1 ks
Na objednání

Moderní nápojový automat na zrnkovou kávu a instantní kávové nápoje nové řady Luce zero.premium ES (V+V, E7 R3 2T) Luce zero. Premium má všechny skvělé vlastnosti předchozího modelu s přidanou výhodou 15palcového televizního monitoru pro zapojení zákazníků streamováním multimediálního obsahu, ať už jde o reklamu, informace o produktu nebo důležitá oznámení, která může operátor snadno nahrát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 


 

Luce zero.premium ES (V+V, E7 R3 2T)

 

 

 • moderní nápojový automat nové řady luce zero  s dotykovým panelem a TV obrazovkou  
 • dvě velikosti pohárků 150 a 300 ml
 • moderní technologie - patentovaná presovací  jednotka Variflex s velkým rozsahem nastavení  a  revoluční indukční ohřev vody systémem Varitherm s až 90% úsporou energie
 • patentovaný mlýnek Varigrind - automatické nastavení správného množství kávy a  stupně mletí podle kvality kávových zrn, samočinné nastavení podle opotřebení mlýnku - za příplatek
 • vynikající,  vysoce aromatické epresso s bohatou pěnou
 • příprava kávy od "italského"  espressa po "americké" Coffee to go
 • široká variabilita receptur nápojů
 • sedm zásobníků na produkty + 2 zásobníky na zrnkovou  kávu
 • modulární systém umožňuje úpravu automatu na čistě instantní vyjmutím mlýnku a zásobníků na zrno
 • senzor pohárků umožňuje výdej do konvičky
 • přední panel vyroben s PMMA - odolný proti poškrábání a UV záření
 • možnost výměny předního panelu za panel ve firemních barvách nebo grafice
 • v bíločerné nebo černé barevné kombinaci

 

Patentovaná spařovací jednotka Variflex se přizpůsobí světle nebo tmavě pražené kávě.

Nastavení gramáže od 6 g do 14 g a tomu odpovídající množství vody - příprava velmi kvalitního "italského" espressa po "americké" Coffee-to-Go

Revoluční systém  indukčnho í ohřevu vody Varitherm  umožňuje automaticky a okamžitě měnit teplotu vodu podle druhu nápoje, takže připravované nápoje mají kvalitu jako od baristy. ( jiná teplota vody pro kávu, jiná pro smetanu). Navíc umožňuje až 90% úsporu energie oproti klasickému bojleru..

perfektní tlak na vaření
Variflex je nastavitelná spařovací jednotka s infuzní komorou, která se přizpůsobuje množství mleté ​​kávy požadované výběrem nápoje od koncového uživatele, čímž optimálně využívá dávku. Interakce mezi mechanikou a softwarem zajišťuje ideální tlak vaření, což zase pokaždé znamená dokonalý šálek kávy.

perfect grind
Varigrind je nastavitelný mlýnek, který elektronicky komunikuje se spařovací jednotkou variflex, aby dávkoval mletí nejvhodnější pro recept na nápoj vybraný koncovým uživatelem, od hrubého po superjemný, a s indukčním ohřívačem varitherm pro stanovení ideální teploty vody.

perfektní teplota vody
Varitherm je topný systém, který upravuje teplotu vody podle požadovaného receptu na konkrétní nápoj. Jak každý odborník na kávu bude vědět, různé druhy mletí vyžadují různé teploty vody a různou dobu kontaktu s mletou kávou. Totéž platí pro napěněné mléko pro cappuccino nebo rovné mléko pro café au lait. Nakonec si můžete vychutnat pořádné latte macchiato, přičemž každá vrstva - káva, mléko, pěna - je zahřátá na správnou teplotu. Varitherm je vybaven patentovanou indukční technologií společnosti Rheavendors, což znamená až 90% úsporu nákladů na energii a spotřebu ve srovnání s tradičními kotli.

Stroj vám naprogramujeme dle vašich požadavků zaškolíme personál a nainstalujeme na požadovaném místě. Obsluha stroje je velmi jednoduchá automatické proplachování stroje a mytí mixérů zabere 5 minut. Dodáváme ingredience a příslušenství ke strojům. Zrnková káva, čokoláda, sušené 100% mléko, cappuccino, kelímky, míchátka, cukr atd...

Záruční lhůta: 12 nebo 24 měsíců, v záruční. lhůtě práce a náhradní. díly zdarma.

Intervaly servisu.

První servis se doporučuje při 10.000 porcích. Vyčištění odsávání, vyčištění espresso jednotky. Výměna těsnění – cca 500,-Kč.

Druhý servis při 20.000 porcích výměna těsnění + pist v jednotce – cca 1.800,-Kč

Takto by se měly servisy opakovat. Stroje a jeho komponenty jsou konstruovány a vybírány na min. 100.000 porcí bez závad, ale je mnoho strojů s daleko větším počtem vydaných porcí. Při dobré (měkké) vodě, ta může za většinu problémů. Vodní kámen se bohužel usazuje na všech komponentech přicházejících s vodou do styku.   

TECHNICKÉ PARAMETRY

Výška x šířka x hloubka mm 1830 x 640 x 705
Váha kg 165
Přípoj elektro 230V, 50 Hz, 3,1 kW, jistič 16A
Přípoj voda vodovodní řad 1-8 bar, 3/8"
Kapacita pohárků ks 700/400
Mincovník MDB nebo Executive

 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prodejní automaty
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 145 kg

Prezentace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: