Spustili jsme pro vás nový internetový obchod se spoustou nových produktu a nových možností při nakupování, objevte kouzlo množstevních slev.

laRhea BL grande ES( E4 R2 EV + Variflex) + náplně zdarma

Kód: 707
4 hodnocení
Značka: Rheavendors
100 592,14 Kč –3 %
RHEABL1 2
100 592,14 Kč –3 % 96 962,14 Kč / ks 80 134 Kč bez DPH
Skladem

Hybridní technologie s kanystrem extra pro přizpůsobené produkty, jako je Fairtrade Instant nebo bezlaktózové sušené mléko.

 samoobslužný kávovar revoluční řady LaRhea s novými technologiemi: Patentovaná spařovací jednotka Variflex ,

s širokým rozsahem gramáže kávy  ( 6 - 14 g ) a množstvím vody ( 30 - 300 ml), umožňující perfektní přípravu lahodných  kávových nápojů  

+ dárek náplně zdarma

Detailní informace

Detailní popis produktu

  

laRhea BL grande ES( E4 R2 EV + Variflex)

 

 • automat řady Bussines Line se zvýšeným výkonem a elegntním designem za příznivou cenu
 • široký výběr a vynikající kvalita kávových specialit od espressa po Coffee To Go
 • hi-tec - revoluční technologie spařovací jednotky Varifex - nastavení porce kávy od 6g  do 14 g
 • hybridní technologie se zásobníkem navíc pro personalifikované produkty ( např. Fairtrade instantní káva nebo mléko v prášku bez laktózy)
 • barevný 3,5" displej
 • kávové speciality s hustou pěnou díky vysokorychlostním mixerům
 • dotykový panel s 12 volbami s barevnými  symboly nápojů 
 • nerezová mřížka odkapávací misky 
 • až pět zásobníků
 • VOLBY NÁPOJŮ 

  Ristreto , Espresso , Americáno , Ristreto s mlékem , Espresso s mlékem , Americáno s mlékem ,Espresso s čokoládou , Cappuccino , Cappuccino s čokoládou , Latte machiato , Moccacino , Čokoláda , Čokoláda s mlékem ,  Irské Cappuccino , Vídeňská káva , čaj , horká voda  

 •  

  Bylo by těžké přehánět úžasný vývoj a rozšiřování nabídek prodejních automatů, protože Rheavendors začali zavádět technologie, které umožnily tento vývoj.
  Není to tak dávno, co se výběr omezoval na kávu s mlékem nebo cukrem nebo bez něj. Dnes díky kombinaci technologie našeho systému Variplus s vnitřní prostorovou ekonomikou, která vytváří prostor pro chladicí prvky, napěňovače mléka, elektronické mixéry a více kanystrů pro instantní výrobky, může jeden stroj nabídnout až padesát různých druhů nápojů, od espressa po trojnásobek - vrstvené macchiato, od chlazené minerální vody přes uvařený listový čaj až po ovocné smoothies.

 • Stroj vám naprogramujeme dle vašich požadavků zaškolíme personál a nainstalujeme na požadovaném místě. Obsluha stroje je velmi jednoduchá automatické proplachování stroje a mytí mixérů zabere 5 minut. Dodáváme ingredience a příslušenství ke strojům. Zrnková káva, čokoláda, sušené 100% mléko, cappuccino, kelímky, míchátka, cukr atd...

  Záruční lhůta: 12 nebo 24 měsíců, v záruční. lhůtě práce a náhradní. díly zdarma.

  Intervaly servisu.

  První servis se doporučuje při 10.000 porcích. Vyčištění odsávání, vyčištění espresso jednotky. Výměna těsnění – cca 500,-Kč.

  Druhý servis při 20.000 porcích výměna těsnění + pist v jednotce – cca 1.800,-Kč

  Takto by se měly servisy opakovat. Stroje a jeho komponenty jsou konstruovány a vybírány na min. 100.000 porcí bez závad, ale je mnoho strojů s daleko větším počtem vydaných porcí. Při dobré (měkké) vodě, ta může za většinu problémů. Vodní kámen se bohužel usazuje na všech komponentech přicházejících s vodou do styku.   

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Výška x šířka x hloubka mm 560x537x318
Váha kg 29,4
Přípoj elektro 230V, 3 kW
Přípoj voda vodovodní řad
Počet zásobníků ks
1+3, 1+4

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní samoobslužné
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 29.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: