Spustili jsme pro vás nový internetový obchod se spoustou nových produktu a nových možností při nakupování, objevte kouzlo množstevních slev.

finum Sada čajových filtrů

Kód: 716
Neohodnoceno
125 Kč / ks 103,31 Kč bez DPH
Skladem

Sada 100 čajových filtrů + 1 ​​tyčinka od německé společnosti Finum je dokonalým řešením pro všechny milovníky listového čaje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada 100 čajových filtrů + 1 ​​tyčinka od německé společnosti Finum je dokonalým řešením pro všechny milovníky listového čaje. Filtry o rozměrech 10 cm x 7,5 cm jsou přizpůsobeny velikosti každého šálku. Speciální tyč na zavěšení čajového sáčku je dlouhá 14,5 cm.

Čaj podávaný se sadou Finum vypadá velmi originálně, ale především nám umožňuje plně kontrolovat délku doby vaření a také množství čaje, které chceme použít k přípravě vašeho oblíbeného nálevu.

Čajové filtry německé společnosti Finum mají certifikaci FSC (Forest Stewardship Council®). Uděluje se dřevěným výrobkům z lesních materiálů legálního původu, tj. Těm, jejichž těžba nezasahuje do životů lidí žijících v dané oblasti a nepříznivě neovlivňuje druhy rostlin a živočichů pod přísnou ochranou.

Délka čajového filtru: 10,00 cm

Šířka čajového filtru: 7,50 cm

Délka tyče: 14,50 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: