Spustili jsme pro vás nový internetový obchod se spoustou nových produktu a nových možností při nakupování, objevte kouzlo množstevních slev.

BEZKONTAKTNÍ ČTEČKA KARET ONYX

Kód: 158
Neohodnoceno
16 335 Kč / ks 13 500 Kč bez DPH
Skladem

Inovativní čtečka karet a telemetrické zařízení . Díky NFC platbám a QR kódům

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEZKONTAKTNÍ ČTEČKA KARET ONYX

Inovativní čtečka karet a telemetrické zařízení

Díky NFC platbám a QR kódům

Tato elegantní bezkontaktní čtečka karet se vejde na jakýkoli malý stroj a poskytne vašemu spotřebiteli pohodlný bezhotovostní platební způsob. Zatímco spotřebitelé dokončují transakce rychle, operátoři mají přístup do světa provozních výhod a poznatků, zejména ke zvýšení prodeje.

Onyx je více než čtečka karet: je to zařízení vybavené výkonnými funkcemi včetně bezkontaktních plateb, NFC a QR, telemetrie, marketingových nástrojů a vzdálené správy strojů.

Onyx vám nabízí kompletní řešení, které vám umožní sledovat vaše podnikání a zvýšit tak vaše příjmy.

SPRÁVA STROJE - ovládejte svůj stroj na dálku pomocí softwaru pro správu.

Pomocí softwaru pro správu Nayax, sady Management Suite, můžete vzdáleně měnit nastavení a spravovat svůj systém, aniž byste museli stroj osobně navštívit.

Lepší správa všech aspektů vašich operací s inteligentním řídicím panelem Nayax pro přehled prodeje, údajů o stroji a upozornění. Získejte přesné informace v reálném čase a získejte úplnější obraz o své obchodní situaci.

TELEMETRY - získejte výhody výkonných možností hlášení.

Na dálku sledujte připojení svých strojů, ať jste kdekoli, a zajistěte nepřetržité odesílání dat. Tento telemetrický systém umožňuje operátorům dohlížet na transakce v reálném čase a přečíst historii prodeje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: